Anasayfa » Genel » Otomobil fiyatları fırladı, markalar kampanyaya gitti! İşte Ekim ayında otomobil firmalarının güncel kampanları

Otomobil fiyatları fırladı, markalar kampanyaya gitti! İşte Ekim ayında otomobil firmalarının güncel kampanları

Ekim ayında araba maliyetlerine gelen zamlar konuşulurken, Citroen, Opel ve Peugeot’nun kampanyaları ile dikkatleri üzerine çekti. Bu 3 şirketin yaptığı kampanya taşıt almayı düşünen şahıslar tarafından merak mevzusu oldu. Opel, ekim süresince binek ve ticari vasıtalarında sıfır faizli kredi ihtimali sağlıyor. Peugeot ise bu aya özel olmak şartıyla SUV 2008, SUV 3008, SUV 5008, 208, yeni 308 ve 508 modellerinde sıfır faizli kredi alternatiflerini sunmaya başladı. Fransız devi Citroen ise araba sahibi olmak isteyenler için özel kredi fırsatlarını hayata geçirdi. İşte 2023’nin Ekim ayına özel araba maliyetleri…

İLK DEFA ARABA ALANLARA ÖTV İNDİRİMİ UYGULANACAK MI?

Araba maliyetlerinin çoğalması nedeniyle şu gizemeler ÖTV indirimi mevzusu gündemdeki yerine gözetiyor. Twitter’da yer alan iddialar sonrası araba sektörü, ÖTV’siz taşıt veya ilk otomobilde ÖTV indirimi gibi büyük temennilere girdi.

EKİM AYI AKTÜEL ARABA MALİYETLERİ NE GİDİŞATTA? 

Enflasyondaki çoğalış nedeniyle yaşanan ekonomik kasvetler yurttaşı güç gidişatta vazgeçerken araba piyasası da bundan kısmetini aldı. Araba maliyetlerindeki çoğalış dudak uçuklatan sayılara vardı. Öte yandan bir hayli birey Ekim ayı aktüel araba maliyetlerini de yakından takip ediyor.

OPEL EKİM AYINA ÖZEL KAMPANYA

Alman markası Opel, yeni Opel Astra’nın otomatik şanzımanlı tüm versiyonlarında 150 bin lira için, 15 ay vade ve yüzde 0,99 faizli kredi ya da 120 bin lira için 12 ay vade ve sıfır faizli kredi imkânıyla satışa çıkarıyor.

İçeriği Oyla

Yorum yapın