Anasayfa » Genel » A101 şimdi de 150 bin TL altına elektrikli otomobil satacak

A101 şimdi de 150 bin TL altına elektrikli otomobil satacak

Son dönemlerde satışa çıkardığı aktüel ürünlerle adından söz ettiren A101’in şimdi de elektrikli otomobil satacağı iddia ediliyor.

Teknolojioku’dan Mustafa Yılmaz’ın haberine göre; A101 tekne, karavan derken şimdi de uygun fiyatlı elektrikli otomobil satacak. Yılmaz yazısında şu ifadelere yer verdi:

“Artık zincir marketlerin absürt ürünler satmasına alıştık. Zira normal şartlarda BIM ya da A101 denildiğinde akla market ürünleri gelebilir. Fakat bu iki market, son dönemde çıtayı farklı bir boyuta taşımış durumda.

Hali hazırda hem A101, hem de BIM akıllı telefondan, kablosuz kulaklığa, klavyeden, saç düzleştiriciye pek çok farklı ürün satabiliyor. Hem de piyasa fiyatının çok altına.

Peki bu kadarla bitiyor mu? Hayır. Zira geçtiğimiz günlerde A101’in çekme karavan sattığına tanıklık etmiştik. Daha önce de A101’de tekne satışı olmuştu.

BIM ise geçtiğimiz dönemde elektrikli scooter satmıştı. Dolayısıyla iki markette hayli farklı ürünlerle dikkatleri üzerine çekti. Peki şimdi sırada ne var?

Sosyal medyada yer alan bilgilere göre A101’in sıradaki hedefi uygun fiyatlı elektrikli otomobil. Elbette burada Zoe gibi, TOGG gibi büyük otomobillerden bahsetmiyoruz.

İçeriği Oyla

Yorum yapın