Anasayfa » Gezilecek Yerler » Baba acısıyla sarsılan Tuğba Özay çalışmaya ara verdi

Baba acısıyla sarsılan Tuğba Özay çalışmaya ara verdi

Şarkıcı ve eski manken Tuğba Özay’ın şair babası İlhan Özay 2 hafta önce nefes darlığı sebebi ile 68 yaşında vefat etti. İlhan Özay, Karacaahmet’te toprağa verildi. Babasının vefatının ardından büyük bir yıkım yaşayan Tuğba Özay bu süreçte çalışmama kararı aldı.

Instagram hesabından babasıyla ilgili sık sık paylaşımlarda bulunan Özay son paylaşımında tüm işlerini iptal ettiğini duyurdu. Ailecek 40 günlük yas sürecinde olduklarını belirten ünlü şarkıcı 10 Şubat’tan sonra işlerine devam edeceğini açıkladı.

Tuğba Özay babası için kendi elleriyle lokma dağıttıTuğba Özay babası için kendi elleriyle lokma dağıttıMagazin

Tuğba Özay, babasının tabutu başında çekilen bir karesini Instagram hesabından paylaştı ve altına şu notu düştü:

SEVENLERİMİZE DUYURU ;

Babamın sonsuzluğa gidişinden sebep ÖZAY AİLESİ olarak 40 günlük yas sürecindeyiz .. Ocak ayında aldığım tüm işlerimi iptal etmiş ya da ertelemiş bulunmaktayım .. Ben bu acıyı yaşamalı , babamın ruhuna saygı göstermeli ve onu şiirleriyle , ardında bıraktığı eserlerle , anılarıyla 40 gün boyunca sevgiyle , hasretle , özlemle anmalıyım .. Allah sevenlerimizin , sevdiklerimizin eksikliğini göstermesin .. Çok şükür ki her gün taziyemize gelen dostlarla beraber babamın şiirlerini okuyarak , dualarımızı ederek , fikirlerini , düşüncelerini anlatarak o yüce ruhu anıyoruz .. 10 Şubat benim yaş günüm .. Fakat bu yıl yas günüm ilan ediyorum .. Ve o gün babamın yanında olacak onu en güzel , en hisli şekilde anacak , dualarını okutacak, şiirlerini okuyacak, saygı duruşunda bulunacak ve ruhunu da sonsuzluğa teslim edeceğiz .. Babam beni ve annemi çok güçlü karakterler olarak yetiştirdi .. Üzülmemizi asla istemez.. Ancak bu bizim o yüce ruha bir saygı duruşumuzdur .. Bu nedenle beni bu süreçte anlayışla karşılayan tüm çalışma arkadaşlarıma , menajerlerimize , kıymetli ekibime , organizatör dostlarımıza çok teşekkür ederim.. 10 Şubattan sonra yeniden en güçlü , en dimdik halimle inşallah çalışmalarımıza devam edeceğiz .. Sevgi ve saygılarımla …

tuğba özay

 

İçeriği Oyla

Yorum yapın