Anasayfa » Genel » Bu otomobillere bir bakan bir daha bakıyor! Bursa modifiye araç partisi başladı!

Bu otomobillere bir bakan bir daha bakıyor! Bursa modifiye araç partisi başladı!

Bursa Buttim İş Merkezi’nin açık otoparkı modifiye araç partisine ev sahipliği yaptı. Türkiye’de bir çok modifiye araç meraklısının katılığı partide motor, mekanik ile ses sistemleri üzerinde modifiye işlem yapılan araçlar adeta görücüye çıktı.

Kimi aracının kaplamasıyla beğeni almaya çalışırken, kimi ise yaptığı değişikliklerde otomobilini tanınmaz hale getirdi. Araçların önünde fotoğraf çekinmek için vatandaşlar bir biriyle yarıştı. Genel ve ticari güzelliğin yanı sıra desibel yarışmalarında dereceye giren araç sahiplerine kupaları verildi.

Festivalde en çok 2 araç dikkati çekti. Otomobillerden biri motorunda yaptığı değişikle kalkış hızıyla Türkiye derecisini elde ederken, diğer otomobil ise, değerinin iki katı masrafla yapılan değişikliklerle ilgi odağı oldu.

Antalya Kepez’de yapılan drag yarışlarında 0-400 metre 10 saniye ile Türkiye birinciliği aldığını belirten Bursa Park Modifiye Derneği Başkan Yardımcısı Sedat Ceylan, “Modifiye tutkunu bin 150 araç şuanda burada yer almaktadır. Ziyarete gelenlerin sayısını ise bilemiyoruz. Hedefimiz insanlara otomobillerini ve modifiyeyi sevdirmektir” dedi.

İçeriği Oyla

Yorum yapın