Anasayfa » Genel » Latin Amerika ve Asya Mutfağı’nın gurme lezzetleri İstanbul Boğazı’nda

Latin Amerika ve Asya Mutfağı’nın gurme lezzetleri İstanbul Boğazı’nda

Boğaz’ın en nadide kıvrımı  Sarıyer’de konumlanan Six Senses Kocataş Mansions, Istanbul; bünyesinde yer alan Toro Latin Gastro Bar, Scalini İstanbul ve 1860 Lounge’da sunduğu lezzet şölenini DJ ve canlı müzik programlarıyla renklendiriyor. Çarşamba-Pazar günleri arasında DJ Emre Aşkın, Havana Express , Hande Everes ve Brenda Berin performanslarıyla renklenen programlar unutulmaz İstanbul gecesi deneyimleri yaratıyor.

Latin Amerika ve Asya kültürünün en lezzetli örneklerini misafirleriyle buluşturan Latin Gastro Bar ve Scalini İstanbul, ödüllü Richard Sandoval kendi yorumlarını taşıyan yemeklerle misafirlerini gastronomik bir yolculuğa çıkarıyor. 

Perşembe’de Pazar’a devam eden Canlı müzik ve DJ performanslarla Six Senses Kocatas Mansions, Istanbul, Toro Latin Gastro Bar ile akşam yemeklerini bir kutlama haline getiriyor. Perşembe gecesi Havana Express’in Latin müzikleriyle başlayan eğlence, Cuma-Cumartesi geceleri DJ Emre Aşkın performansıyla doruklara ulaşıyor. Pazar Brunch’ında Brenda Berin ve orkestrasının Jazz ezgileriyle hafta sonu keyfini arttıran Toro Latin Gastro Bar, lezzetleriyle olduğu kadar eğlenceli atmosferiyle de konukların kalbini kazanıyor.

İçeriği Oyla

Yorum yapın