Anasayfa » Genel » Togg, ilk deneyim merkezini İstanbul’da açtı

Togg, ilk deneyim merkezini İstanbul’da açtı

29 Ekim’de seri üretime başlayan Togg’da heyecanlandıran gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Başkan Recep Tayyip Erdoğan’ın katıldığı törenle banttan indirilen Togg, deneyim merkezlerin ilkini açtı.

TOGG’U YAKINDAN İNCELEME FIRSATI

Yerli otomobil Togg’un ilk Deneyim Merkezi İstanbul’da açıldı. 7 bölgede kurulacak 20 Deneyim Merkezi’nde, kullanıcılar Togg’u yakından inceleyebilecek. Deneyim Merkezi’nde kullanıcıları, Togg’da olduğu gibi dijital ekranların olduğu kokpit bölümü karşılayacak. Kullanıcılar, geldiklerinde sadece simülasyonla değil, Togg’u canlı canlı görme fırsatına da sahip olacak.

C-SEDAN VE C-X COUPE GELİYOR

Togg’dan yapılan açıklamada, ilk akıllı cihazın banttan inmesinin ardından C-Sedan ve C-X Coupe modelleri için çalışmaların devam ettiği belirtilmişti.

Açıklamada, “İlk akıllı cihazımız C-SUV’u banttan indirirken, sizi çalışmaları planlarımız doğrultusunda devam eden C-Sedan ve C-X Coupé ile tanıştıralım istedik.” denilmişti.

İLK SİPARİŞ ŞUBAT AYINDA

Başkan Erdoğan, “Ön satış ve sipariş şartları vakti geldiğinde şirket tarafından açıklanacaktır. Tabii en çok merak edilen konulardan biri de aracın fiyatı ne olacak? Togg’un fiyatının piyasa şartlarında rekabetçiliğini sağlayacak şekilde tespit edileceğine babayiğitlerle birlikte karar vereceğiz. Önümüzdeki senenin mart ayı sonunda pazara çıkacak bir ürünün fiyatının bugünden ilanı zaten hem doğru hem de mümkün değildir. Sanıyorum ön satışın başlayacağı şubat ayında Togg’un fiyatı da açıklanacaktır” açıklamasını yapmıştı.

Togg’un uluslararası teknik yeterlilik testlerinin tamamlanmasının ardından Mart 2023’te trafiğe çıkması bekleniyor.

İçeriği Oyla

Yorum yapın