Anasayfa » Gezilecek Yerler » Antalya Havalimanı’ndan Alanya’ya nasıl gidilir? Otobüs var mı? Taksi kaç para tutar?

Antalya Havalimanı’ndan Alanya’ya nasıl gidilir? Otobüs var mı? Taksi kaç para tutar?

Yaz aylarında bir çok yerli ve yabancı turist ağırlayan Antalya‘ya ilgi bu yıl da büyük. Antalya‘nın en çok tercih edilen yerlerinden biri olan Alanya‘ya, uçakla seyahat eden vatandaşlar Antalya Havalimanı‘ndan Alanya‘ya nasıl seyahat edileceğini merak etmeye başladılar. Peki Antalya Havalimanı’ndan Alanya’ya nasıl gidilir? Otobüs var mı? Taksi kaç para tutar? Detaylar haberimizde…

ANTALYA HAVALİMANI’NDAN ALANYA’YA OTOBÜS İLE NASIL GİDİLİR?

Öncelikle havalimanından Havaş servisi ile otogara geçebilirsiniz. Belirli saat aralıklarla havalimanından kalkan bu araçlarla ortalama 15 TL’ye otogara geçebilir ve oradan 10’dan fazla firma seçeneğinden bir tanesi ile Alanya’ya otobüs ile yolculuğunuzu yapabilirsiniz.

ANTALYA HAVALİMANI’NDAN ALANYA’YA TAKSİ İLE NASIL GİDİLİR?

Taksi ile yolculuk yapmayı seçerseniz yaklaşık olarak fiyatı 350 TL olacaktır.

ANTALYA HAVALİMANI’NDAN ALANYA’YA TRANSFER İLE NASIL GİDİLİR?

Transfer seçeneği, belirledikleri sabit ücret ile sizi istediğiniz yere sorunsuz bir şekilde ulaştıracaktır. Daha uygun ve daha konforlu bir araç ile yolculuğunuzu tamamlamak isterseniz havalimanında 7/24 hizmet veren Bravo Transfer’in transfer araçlarını kullanabilirsiniz. 1 – 3 arasında bir sayınız varsa Bravo Transfer ile 200 TL’ye ya da kişi sayınız 1 – 6 arasındaysa 320 TL gibi sabit bir fiyata Alanya’da olabilirsiniz.

İçeriği Oyla

Yorum yapın