Anasayfa » Gezilecek Yerler » Antalya Havalimanı’ndan Gündoğdu’ya nasıl gidilir? Otobüs var mı? Taksi kaç para tutar?

Antalya Havalimanı’ndan Gündoğdu’ya nasıl gidilir? Otobüs var mı? Taksi kaç para tutar?

Yaz aylarında bir çok yerli ve yabancı turist ağırlayan Antalya‘ya ilgi bu yıl da büyük. Antalya‘nın en çok tercih edilen yerlerinden biri olan Gündoğdu‘ya, uçakla seyahat eden vatandaşlar Antalya Havalimanı‘ndan Gündoğdu‘ya nasıl seyahat edileceğini merak etmeye başladılar. Peki Antalya Havalimanı’ndan Gündoğdu’ya nasıl gidilir? Otobüs var mı? Taksi kaç para tutar? Detaylar haberimizde…

ANTALYA HAVALİMANI’NDAN GÜNDOĞDU’YA OTOBÜS İLE NASIL GİDİLİR?

Öncelikle Antalya otogarına Havaş servisleri ile ya da 600 numaralı otobüs hattı ile yolculuk yapmanız mümkün. Antalya otogarına geçtiğinizde 10’dan fazla firmadan Manavgat için otobüs bileti seçeneğini günün belirli saatleri için bulabilirsiniz. Manavgat otogarına geldiğinizde ise otogar servislerinden faydalanarak Gündoğdu’na geçebilirsiniz.

ANTALYA HAVALİMANI’NDAN GÜNDOĞDU’YA TAKSİ İLE NASIL GİDİLİR?

Taksi ile havalimanından yaklaşık olarak 150 TL gibi bir fiyata 50 dakika içinde Gündoğdu’na ulaşabilirsiniz.

ANTALYA HAVALİMANI’NDAN GÜNDOĞDU’YA TRANSFER İLE NASIL GİDİLİR?

Taksi seçeneğinden daha uygun bir fiyat ile transfer seçeneğini kullanabilirsiniz. Yolculuk öncesi kişi sayınıza göre dilediğiniz araç seçeneğini ayarlayabilirsiniz. Bu yolculuğunuz Bravo Transfer ile 1-3 kişilik bir aracı seçerseniz 115 TL gibi bir fiyat olacaktır.

İçeriği Oyla

Yorum yapın