Anasayfa » Gezilecek Yerler » Antalya Havalimanı’ndan Denizyaka’ya nasıl gidilir? Denizyaka’ya otobüs var mı?

Antalya Havalimanı’ndan Denizyaka’ya nasıl gidilir? Denizyaka’ya otobüs var mı?

Yaz mevsiminde bir çok yerli ve yabancı turist ağırlayan Antalya‘ya rağbet bu yıl da büyük. Antalya‘nın en çok tercih edilen yerlerinden biri olan Kemerağzı‘na, Antalya‘ya uçakla seyahat eden vatandaşlar, Antalya Havalimanı‘ndan Denizyaka‘ya nasıl seyahat edileceğini merak etmeye başladılar. Peki Antalya Havalimanı’ndan Denizyaka’ya nasıl gidilir? Denizyaka’ya otobüs var mı? İşte tüm detaylar…

ANTALYA HAVALİMANI’NDAN DENİZYAKA(MANAVGAT)’YA TAKSİYLE NASIL GİDİLİR?

Yaklaşık olarak 50 dakikalık bir yolculuk için taksi ücretiniz 140 TL gibi bir fiyat olacaktır.

ANTALYA HAVALİMANI’NDAN DENİZYAKA(MANAVGAT)’YA OTOBÜSÜ İLE NASIL GİDİLİR?

Otobüs ile gitmek için önce Antalya otogara gitmeniz gerekecektir. Antalya otogarına gitmek için havalimanında bulunan belirli saatlerde hareket eden Havaş servislerini ya da 600 numaralı otobüs hattından faydalanabilirsiniz. Antalya otogarından otobüs ile Manavgat otogara geldikten sonra ister Manavgat otogarın servislerini isterseniz ilçenin toplu taşıma araçlarını kullanarak Denizyaka’ya ulaşabilirsiniz.

ANTALYA HAVALİMANI’NDAN DENİZYAKA(MANAVGAT)’YA TRANSFER İLE NASIL GİDİLİR?

Kişi sayısına göre rezervasyon yaptırarak Bravo Transfer ile Denizyaka’ya ulaşım imkanı sağlayabilirsiniz. Bu yolculuğunuz Bravo Transfer ile olacaksa ekonomik araç tercihinizde 110 TL gibi bir ödeme yapabilirsiniz.

İçeriği Oyla

Yorum yapın